back

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила нову Програму з підвищення енергоефективності «ГрінДІМ»

07-05-2024 09:54

 

Наглядова рада Фонду енергоефективності на своєму засіданні, яке відбулось 4 травня 2024 року, затвердила нову Програму «ГрінДІМ», спрямовану на стимулювання використання альтернативних джерел енергії.

Мета Програми — підтримка ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності, здійснення яких забезпечує зменшення споживання енергетичних ресурсів, включаючи заходи, спрямовані на збільшення частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел енергії, а саме: шляхом надання грантів для часткового відшкодування вартості обладнання та матеріалів під час впровадження заходів щодо збільшення частки електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел енергії у житловому секторі.

Учасниками програми можуть стати ОСББ та ЖБК. За програмою Фонд енергоефективності надаватиме гранти на часткове відшкодування вартості теплових насосів та сонячних електростанцій, а також на сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проєкту.

Сума гранту – 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку. Гранична сума грантів: 1 млн грн – на встановлення СЕС; 2 млн грн – на встановлення теплових насосів; 15 тис. грн – на сертифікацію енергоефективності. Фонд не надає фінансування на витрати, пов’язані з виконанням будь-яких видів робіт (послуг), а тільки на придбання необхідного обладнання та проведення енергоаудиту.

Детальніше з умовами Програми «ГрінДім» можна на сайті Фонду енергоефективності за посиланням: https://eefund.org.ua/greendim/, або за телефоном: 0442229590.

 

За інформацією з вебсайту Фонду енергоефективності