04 березня 2024

Міжнародний Форум Smart Building відбудеться вже всьоме і тематика цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й технологічному оновленню інфраструктури України.

20-21 березня 2024 року у Києві відбудеться щорічний Форум – «Smart Building», присвячений тематиці Смарт Сіті та відновленню інфраструктурних об’єктів України.

До участі у форумі запрошуються зацікавлені спеціалісти профільних підприємств за для діалогу з інвесторами та зарубіжними організаціями і фондами, представниками технологічних та інноваційних компаній та державними органами влади.

В рамках ділової програми виступатимуть експерти та спеціалісти з технологій Смарт Сіті та Автоматизації, Енергозбереження та Інтернету Речей, Безпеки та Транспорту.

 Форум ставитиме за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ. Захід не тільки об'єднає сучасні розробки та їх потенційних споживачів, але у той же час створить можливість обговорити нагальні питання з відновлення інфраструктурних об’єктів й визначити стратегію відбудови України.

 Вхід для представників державних та некомерційних організацій – безкоштовний.

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами +380731404016 / [email protected] або на сайті: https://smart-building.com.ua/